KPP Kępno

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
ASY BEZPIECZEŃSTWA
Policjant konkurs
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. SpoKREWnieni służbą

  Dziś na terenie KOSiR odbyła się akcja zbiórki krwi organizowana wspólnie przez służby mundurowe. Zebraliśmy 15 litrów krwi

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. Uczczono pamięć pomorodowanych

  24 kwietnia 2018 r. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w 78. rocznicę mordu na Policjantach Policji Państwowej, więźniach obozu w Ostaszkowie, uczcili pamięć ofiar sowieckiego i hitlerowskiego okupanta. Gośćmi honorowymi byli członkowie rodzin policjantów, którzy pełnili służbę na ziemi kępińskiej.

 4. Trzy kolizje w weekend.

  Do kilku kolizji drogowym doszło na terenie powiatu kępińskiego.

 5. Oddalił się ze szpitala.

  Policjanci z Kępna poszukiwali 33-letniego mieszkańca powiatu Wieruszowskiego, który w piżamie i na boso samowolnie oddalił się ze szpitala w Kępnie.

 6. Nietrzeźwi kierowcy

  W dniu 10 maja 2018 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

 7. XIII Turniej Tenisa Stołowego w Trzcinicy rozegrany !

  15 kwietnia br. rozegrany został XIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie i Wójta Gminy Trzcinica.

 8. Ćwiczenia na S-11

  Na zamkniętym jeszcze odcinku drogi ekspresowej S-11 w miejscowości Przybyszów w kierunku Poznania Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wspólnie z innymi służbami przeprowadzili w ramach doskonalenia wspólne działania służb ratowniczych podczas masowego wypadku komunikacyjnego.

 9. Działania Trzeźwy Autobus

  W dniu dzisiejszym na terenie powiatu kępińskiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kępnie przeprowadzają działania prewencyjne . "TRZEŹWY AUTOBUS".

 10. Nietrzeźwy rowerzysta

  W poniedziałek rano patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej nietrzeźwego rowerzystę.