KPP Kępno

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Policjant konkurs
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji

Najczęściej czytane

 1. "Bezpieczna droga do szkoły" w Gminie Łęka Opatowska

  25 października 2019 roku, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wspólnie z przedstawicielami Gminy Łęka Opatowska oraz przedstawicielami fabryki "Idźczak Meble" zorganizowali akcje profilaktyczną " Bezpieczna droga do szkoły"

 2. NOWY RADIOWÓZ

  Nowy radiowóz trafił do dyspozycji policjantów Posterunku Policji w Bralinie.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Bezpieczny Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny 2019

  Rozpoczął się czas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych, kiedy znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. Jest to również okres, w którym powinniśmy zachować szczególną ostrożność, by nie stać się ofiarą przestępców. W tym roku Dzień Wszystkich Świętych przypada w piątek, co niewątpliwie pozwoli na rozłożenie wizyt na kilka dni, a w tym właśnie czasie częściej niż zwykle dochodzi do kradzieży na cmentarzach, w środkach komunikacji publicznej oraz włamań do domów i mieszkań. Pomimo, że w okolicach nekropolii porządku pilnować będzie więcej policjantów oraz pracowników innych służb, to w czasie pobytu na cmentarzu oraz w jego otoczeniu zwróćmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo osobiste.

 5. Wypadek na ulicy Baranowskiej

  Przed godzina 17 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Baranowskiej.

 6. Kierowali po alkoholu

  W minionym tygodniu policjanci kępińskiej jednostki wyeliminowali z dróg naszego powiatu kolejnych pijanych kierowców.

 7. Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie

  27 listopada Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka odwołał z funkcji komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kępnie mł. insp. Roberta Ciesielskiego. Do czasu wyznaczenia nowego oficera do objęcia stanowiska komendanta KPP Kępno, powierzenie obowiązków pełnienia tej funkcji otrzymał podinsp. Mirosław Wiśniewski

 8. PONIEDZIAŁKOWY TRZEŹWY PORANEK

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w ramach akcji "trzeźwy poranek" przebadali około 200 kierujących. Podczas działań mundurowi zatrzymali dwie osoby, które kierowały pojazdem mechanicznym po alkoholu.

 9. XVI MARATON KOMANDOSA

  30 listopada br. w Lublińcu odbył się XVI Maraton Komandosa. Organizatorem biegu był Wojskowy Klub Biegacza „ Meta „ z Lublińca z Jednostki Wojskowej Komandosów. W tym najtrudniejszym maratonie w Polsce brali udział również policjanci. Naszą jednostkę reprezentował st. post. Rafał Stramowski.

 10. Spowodowała kolizję będąc na podwójnym gazie

  Kolejni nietrzeźwi kierujący zostali wyeliminowani z dróg naszego powiatu przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.