Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
Strona Główna
Aktualności - Zdarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy
Rewiry dzielnicowych
Programy Prewencyjne
Prawo
Kadry
Profilaktyka
Grupa Realizacyjna
Dla Policjantów
Linki
Debaty Społeczne
Policja radzi....
Realizacje wniosków z debaty społecznej
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KĘPNIE

policja_plakat1

NSZZPWLKP

nszz

Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Niebieska Linia
logo_nl.jpg
Policjanci zatrzymali prawo jazdy
18.08.2014.

logo-policja-kepno_2Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali prawo jazdy  51-letniej kobiecie, która przewoziła w busie zbyt dużą ilość pasażerów. Wśród 10 osób znajdujących się w busie były dzieci i młodzież. Dzieci nie miały fotelików, ani zapiętych pasów, a nastolatkowie -  z braku miejsc siedzących, siedzieli na nadkolach busa w przestrzeni bagażowej.

…więcej
 
Wypadek w Bralinie
12.08.2014.

wypadk3bralin12 sierpnia br. w Bralinie, na ul. Wrocławskiej, doszło do groźnego zdarzenia drogowego.  61-letni mieszkaniec  Zielonej Góry, który podróżował wraz ze swoim 11 letni wnuczkiem, wjechał w przydrożną lampę i został przewieziony do szpitala.

…więcej
 
Sprawcy zagrożenia surowo ukarani
12.08.2014.

logo-policja-kepno_2

W nocy z 7 na 8 sierpnia 2014 roku Komenda Powiatowa Policji w Kępnie została powiadomiona, że w rejonie podległego jej Posterunku Policji w Laskach unosi się łuna. Pożar beli słomy wzniecili dwaj mieszkańcy gminy Trzcinica. Nie jest wykluczone, że zrobili to z zemsty, gdyż obaj są doskonale znani kępińskim funkcjonariuszom. Zostali oni już surowo ukarani przez policję.

 

…więcej
 
Lipcowa analiza w ruchu drogowym
11.08.2014.
logo-policja-kepno_2W lipcu bieżącego roku na drogach powiatu kępińskiego odnotowano 23 kolizje. To o 11 mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Jedna osoba zginęła w wypadku drogowym.
…więcej
 
Wypadek w Kępnie
07.08.2014.
logo-policja-kepno_223-letni motocyklista nie dostosował prędkości do warunków ruchu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł na pobocze drogi. Do zdarzenia doszło wczoraj, na ul. Grabowskiej w Kępnie.
…więcej
 
Pyrek uczył dzieci bezpiecznej zabawy
02.08.2014.

wakacjeSierżant Pyrek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych KPP w Kępnie odwiedzili dzieci nad basenem miejskim podczas realizacji akcji "Bezpieczne Wakacje". Policjanci rozmawiali o tym, jak bezpiecznie spędzić okres wolny od nauki i jak zachowywać się nad wodą.

…więcej
 
Policjanci zatrzymali złodziei paliwa
02.08.2014.

logo-policja-kepno_22 sierpnia 2014 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali sprawców seryjnych kradzieży paliwa na terenie powiatu. Młodzi mężczyźni, poruszali się volkswagenem golfem, koloru niebieskiego i kradli paliwo na stacjach zlokalizowanych na terenie Kępno. Obaj są już w policyjnym areszcie.

…więcej
 
STOP Wariatom drogowym
02.08.2014.
pzu-stop1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1560
debaty społeczne
informacje-z-odpraw.jpg
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
WIELKOPOLSKA POLICJA

wlkp

CHROŃMY MŁODYCH LUDZI PRZED

stop.a

POMOC DLA OFIAR PRZESTĘPSTW

pokrzywdzeni

telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
ZASTRZEŻ SWOJĄ KARTĘ

 

 
dokumenty zastrzezone

 

Popularne