Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
Strona Główna
Aktualności - Zdarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy
Rewiry dzielnicowych
Programy Prewencyjne
Prawo
Kadry
Profilaktyka
Grupa Realizacyjna
Dla Policjantów
Linki
Debaty Społeczne
Policja radzi....
Realizacje wniosków z debaty społecznej
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KĘPNIE

policja_plakat1

NSZZPWLKP

nszz

Online
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Niebieska Linia
logo_nl.jpg
Sprawca kradzieży zatrzymany na gorącym uczynku
19.12.2014.

logo-policja-kepno_2W grudniu br policjanci kilkukrotnie stawiali zarzuty sprawcom kradzieży rowerów. W minionych dniach zarzut taki przedstawili 46-latkowi z Kępna. Podczas jednej z kradzieży zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku.

…więcej
 
Ukradł iPoda
19.12.2014.

logo-policja-kepno_230-letni mieszkaniec gminy Kępno usłyszał zarzuty w sprawie kradzieży iPoda z jednego z kępińskich marketów. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Polacy czują się bezpiecznie w miejscu zamieszkania
17.12.2014.
Według Eurostatu bezpieczniej od Polaków w miejscu zamieszkania czują się tylko Chorwaci. Prześcignęliśmy Skandynawów, stawianych za wzór społecznego porządku, Niemcy, Holandię i Wielką Brytanię – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Przemoc, przestępczość lub wandalizm stanowią zagrożenie dla zaledwie 6,4 proc. Polaków.
…więcej
 
Autobus w rowie
12.12.2014.
wyp1012 grudnia 2014 r. przy trasie ekspresowej S8 na węźle w Bralinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Autobus z 33 pasażerami wpadł do rowu. 4 osoby zostały zabrane do szpitala.
…więcej
 
Policjanci prowadzą dochodzenie
12.12.2014.

W Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie toczy się postępowanie w sprawie złamanie przepisów ustawy o ochronie zwierząt. Przedstawiciel OTOP odnalazł na łące na terenie powiatu kępińskiego klatkę służącą do łapania chronionych prawem ptaków szponiastych, głównie jastrzębi. Policjanci ustalili już jej właściciela.

…więcej
 
Ukradł krzesło
12.12.2014.

Do nietypowej kradzieży doszło 10 grudnia br. na terenie Kępna. Nieznany sprawca ukradł.... z krzesło z lokalu gastronomicznego. Policjanci szybko ustalili jego personalia.

…więcej
 
Okradł pracodawcę
12.12.2014.

logo-policja-kepno_2Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie ustalili i zatrzymali 22-letniego złodzieja, mieszkańca gm. Kępno, który jesienią tego roku okradał zakład stolarski, w którym był zatrudniony.

…więcej
 
Zabezpieczyli automaty do gier
11.12.2014.

logo-policja-kepno_2Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej w Kaliszu przeprowadzili akcję związaną z kontrolą punktów z automatami do gier losowych. Funkcjonariusze Izby Celnej w dwóch akcjach, jakie miały w minionych dniach miejsce na terenie naszego powiatu zabezpieczyli kilkadziesiąt automatów do tego rodzaju gier.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1643
debaty społeczne
informacje-z-odpraw.jpg
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
WIELKOPOLSKA POLICJA

wlkp

CHROŃMY MŁODYCH LUDZI PRZED

stop.a

POMOC DLA OFIAR PRZESTĘPSTW

pokrzywdzeni

telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
ZASTRZEŻ SWOJĄ KARTĘ

 

 
dokumenty zastrzezone

 

Popularne