Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
Strona Główna
Aktualności - Zdarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy
Rewiry dzielnicowych
Programy Prewencyjne
Prawo
Kadry
Profilaktyka
Grupa Realizacyjna
Dla Policjantów
Linki
Debaty Społeczne
Policja radzi....
Realizacje wniosków z debaty społecznej
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KĘPNIE

policja_plakat1

NSZZPWLKP

nszz

Online
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Niebieska Linia
logo_nl.jpg
Cyberprzemoc wśród nieletnich
17.09.2014.

logo-policja-kepno_215 i 16 września br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Waldemar Tyrański oraz oficer prasowy  sierż. Anna Lubojańska wzięli udział w pogadankach dla rodziców i opowiedzieli im o zagrożeniach płynących z internetu.

…więcej
 
Sprzedała alkohol nieletnim
17.09.2014.

logo-policja-kepno_215 września br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zostali powiadomieni o tym, że sprzedawczyni w jednym z kępińskich sklepów alkoholowych sprzedała piwo osobom nieletnim.

…więcej
 
Kradła w markecie
17.09.2014.

logo-policja-kepno_217 września br. w jednym z kępińskich marketów doszło do kradzieży. 54-letnia kobieta próbowała ukraść masło czekoladowe oraz szampon do włosów. Jak się okazało, nie jest to jej pierwsza próba tego rodzaju.

…więcej
 
Policjanci pomogli mężczyźnie
17.09.2014.

logo-policja-kepno_2Policjanci KPP Kępno prawdopodobnie uratowali zdrowie i życie 65-letniego mężczyzny, mieszkańca gm. Trzcinica. Policjanci zostali poinformowani, ze samotnie mieszkający starszy pan od kilku dni nie daje oznak życia. Do mieszkania weszli wraz z synem mężczyzny. 65-latka znaleźli na podłodze.

…więcej
 
Nietrzeźwa nastolatka
17.09.2014.

logo-policja-kepno_212 września br. w godzinach popołudniowych Straż Miejska przekazała Policji informację o nietrzeźwej 14-latce, którą zauważyli przy jednym z bloków. Dziewczynka miała w wydychanym powietrzu około 1,5 promila.

…więcej
 
8 zabranych dowodów
15.09.2014.
nnnaszeswiatlaMiniony weekend na drogach powiatu kępińskiego prezentował się spokojnie. W sobotę i niedzielę miejsce miały jedynie 2 kolizje drogowe. Jednak policjanci przeprowadzili szereg kontroli drogowych, w wyniku których 8 kierowców straciło dowody rejestracyjne. Większość z nich nie posiadała aktualnych badań technicznych. 
…więcej
 
Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu
15.09.2014.
nnnaszeswiatla13 września br. w Mianowicach doszło do kolizji drogowej, której przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Nikt nie został ranny. 
…więcej
 
Dachowanie w Kępnie
15.09.2014.
nnnaszeswiatla12 września br. w Kępnie, na ul. Grabowskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dachował Peugeot. Nikomu nic się nie stało. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1586
debaty społeczne
informacje-z-odpraw.jpg
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
WIELKOPOLSKA POLICJA

wlkp

CHROŃMY MŁODYCH LUDZI PRZED

stop.a

POMOC DLA OFIAR PRZESTĘPSTW

pokrzywdzeni

telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
ZASTRZEŻ SWOJĄ KARTĘ

 

 
dokumenty zastrzezone

 

Popularne