Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
Strona Główna
Aktualności - Zdarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy
Rewiry dzielnicowych
Programy Prewencyjne
Prawo
Kadry
Profilaktyka
Grupa Realizacyjna
Dla Policjantów
Linki
Debaty Społeczne
Policja radzi....
Realizacje wniosków z debaty społecznej
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KĘPNIE

policja_plakat1

NSZZPWLKP

nszz

Online
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Niebieska Linia
logo_nl.jpg
Rozmawiali o zagrożeniach bombowych
31.10.2014.

dsc01088O tym jak zachowywać się podczas alarmu o zagrożeniu bombowym mówiono podczas czwartkowego spotkania w Starostwie Powiatowym w Kępnie. Spotkanie przygotowane zostało z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie we współudziale Starostwa Powiatowego.

 

…więcej
 
Pogadanka w SP nr 3
30.10.2014.

szkola2Niemal sześciuset uczniów wzięło udział w pogadankach na temat bezpieczeństwa. Policjanci gościli w Szkole Podstawowej nr 3 w Kępnie.

…więcej
 
O losie dziecka zadecyduje sąd
28.10.2014.

logo-policja-kepno_2Nietrzeźwi rodzice zajmowali się zaledwie 6-miesięcznym dzieckiem. Matka malucha – 29-latka z gm. Bralin uciekła jeszcze przed przybyciem policji. Oboje rodzice zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, o losach dziecka zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Kępnie.

…więcej
 
Czy powstanie ogrzewalnia
28.10.2014.

logo-policja-kepno_226 października br. w siedzibie Towarzystwa Pomocy Św. Brata Alberta w Kępnie odbyło się kolejne spotkanie dotyczące powstania ogrzewalni dla osób nietrzeźwych. Problem ten został podniesiony podczas debaty społecznej w dniu 10 września br.

…więcej
 
Narkotyki w oplu
23.10.2014.

logo-policja-kepno_222 października br., tuż po północy policjanci KPP w Kępnie zatrzymali do kontroli drogowej opla. Siedziało w nim troje młodych mężczyzn, w wieku około 21-23 lata. Jak się okazało, mężczyźni posiadali przy sobie narkotyki. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. 

 

…więcej
 
Potrącona przez ciągnik
23.10.2014.

logo-policja-kepno_2W gm. Perzów doszło do nietypowego zdarzenia. 82-letni mężczyzna potrącił ciągnikiem marki Ursus swoją o 8 lat młodszą żonę. Kobieta trafiła do jednego z wrocławskich szpitali z urazami ciała i złamaniami. 

…więcej
 
Potrącona na pasach
23.10.2014.

logo-policja-kepno_221 października br. w Laskach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Potrącona została starsza kobieta, która znajdowała się na pasach. 

…więcej
 
Złodziej zatrzymany
23.10.2014.

logo-policja-kepno_2Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie ustalili i zatrzymali złodzieja, który okradł własną sąsiadkę. 61-letni mieszkaniec Kępna wyniósł z jej domu telewizor. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna jest dobrze znany policji.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1609
debaty społeczne
informacje-z-odpraw.jpg
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
WIELKOPOLSKA POLICJA

wlkp

CHROŃMY MŁODYCH LUDZI PRZED

stop.a

POMOC DLA OFIAR PRZESTĘPSTW

pokrzywdzeni

telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
ZASTRZEŻ SWOJĄ KARTĘ

 

 
dokumenty zastrzezone

 

Popularne